O nas

Jesteśmy firmą o zasięgu regionalnym, działającą na terenie woj. śląskiego i opolskiego, świadczącą profesjonalne usługi dezynfekcji pomieszczeń i samochodów nowoczesną i ekologiczną metodą ozonowania oraz zamgławiania ULV.

Nasza firma używa do tego celu profesjonalnych generatorów ozonu, zamgławiaczy ULV oraz środków do dezynfekcji. Warunkiem sprawnie i skutecznie przeprowadzonej dezynfekcji jest szeroka wiedza na temat ozonowania, a bezpieczeństwo klienta jest naszą sprawą priorytetową. Posiadamy ubezpieczenie OC dla Firm oraz Certyfikat szkolenia z ozonowania i bezpiecznej pracy z generatorami ozonu.

Wszystkie nasze usługi wykonujemy profesjonalnie i dyskretnie, przestrzegając zasad BHP. Zdajemy sobie sprawę, że większość firm i instytucji nie ma możliwości udostępnienia swoich pomieszczeń w trakcie dnia, dlatego oferujemy Państwu możliwość wykonania naszych usług po godzinach pracy, w nocy a także w weekendy.

Dzięki ozonowaniu mogą Państwo cieszyć się świeżym powietrzem wolnym od nieprzyjemnych zapachów, alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów.