Pranie tapicerki

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i zapytaniom stawianym przez klientów obok usługi ozonowania i zamgławiania oferujemy usługę prania tapicerki.
Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Pranie tapicerki meblowej wykonujemy sprawdzoną i skuteczną metodą ekstrakcyjną.

Do pracy wykorzystywane są tylko sprawdzone profesjonalne środki czyszczące i odkurzacze piorące.

Podejmujemy się zadań nawet tych najtrudniejszych i wyglądających na beznadziejne wkładając 100% serca i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy by usunąć wszelkie zanieczyszczenia i plamy poprzez zastosowanie skutecznych i bezpiecznych środków do prania i odplamiania tkanin.

Nie gwarantujemy cudów ale przez nasze profesjonalne podejście do sprawy postaramy się przywrócić tapicerkę do stanu pierwotnego.

Pierzemy m.in. narożniki, kanapy, wersalki, fotele, krzesła, materace, dywany, wykładziny, dywaniki, pufy, poduszki itp…


Przygotowanie pomieszczeń.

Pomieszczeń nie trzeba specjalnie przygotowywać. Dookoła czyszczonych mebli powinno być wystarczająco miejsca, by można było się wokół nich swobodnie poruszać. Podczas pracy podłogę zabezpieczamy dywanikami i foliami malarskimi, co skutecznie chroni podłogę przed niepożądanym zachlapaniem i ewentualnym odbarwieniem.

Nieprzyjemne zapachy.

Zapachy szczególnie te, które są umieszczone bardzo głęboko pod tapicerką (dym papierosowy, zapach moczu itp…) nie zawsze można zlikwidować metodą prania ekstrakcyjnego. Dlatego polecamy dodatkowo usługę ozonowania.

Ta metoda ma na celu nie tylko na eliminację uciążliwych zapachów z otoczenia ale również uwolnić pomieszczenia od wirusów, bakterii, pleśni, roztoczy czy alergenów.

Bezpieczeństwo.

We wszystkich przypadkach priorytetem jest zachowanie jakości i BHP na najwyższym poziomie. Środki czyszczące jak i odplamiacze są bezpieczne dla tkanin i otoczenia.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa posiadamy polisę OC na wypadek ewentualnych uszkodzeń wynikłych podczas pracy.

CENNIK PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ.

Dywan15-20zł/m²
Krzesło15-25zł
Poduszka15-30zł
Pufa, Podnóżek20-50zł
Fotel50-60zł
Materac60-100zł
Kanapa, Sofa, Tapczan, Wersalka100-120zł
Kanapa rogowa 2-3 osoby, średnia100-150zł
Kanapa rogowa 3+ osoby, duża150-250zł
Kanapa rogowa typ C250-350zł
Odplamianie tapicerkiw cenie prania!
Rabat na połączone usługi ozonowania pomieszczeń i prania tapicerki meblowej wartość usług min. 400zł-10%
Dojazd do klienta Racibórz i okoliceGRATIS

Minimalna wartość zlecenia 100zł.
Poduszki nie będące stałym elementem mebla są płatne oddzielnie.

Terminy. Płatność. Kontakt. Promocje.

Proponujemy elastyczne terminy realizacji zleceń. Oferujemy możliwość wykonania usługi także w weekendy i dni wolne od pracy.

Możliwość płatności kartą.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy oraz zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami!